Privatumo politika

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra maži failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip ją naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali sumažinti arba „sugadinti“ tam tikrus svetainės funkcionalumo elementus.

Daugiau bendros informacijos apie slapukus rasite  Vikipedijos straipsnyje apie HTTP slapukus…

Kaip mes naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių toliau aprašytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių parinkčių, leidžiančių išjungti slapukus, visiškai neišjungus funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami teikiant paslaugą, kurią naudojate.

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami savo naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, žr. naršyklės žinyne). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir funkcijos. Todėl slapukų nerekomenduojama išjungti.

Mūsų nustatomi slapukai

Šioje svetainėje siūlomos naujienlaiškių arba el. pašto prenumeratos paslaugos, o slapukai gali būti naudojami siekiant prisiminti, ar jau esate užsiregistravę ir ar rodyti tam tikrus pranešimus, kurie gali galioti tik užsiprenumeravusiems/neprenumeruojantiems vartotojams.

Kai pateikiate duomenis naudodami formą, pvz., esančias kontaktų puslapiuose arba komentarų formose, gali būti nustatyti slapukai, kad prisimintų jūsų vartotojo informaciją būsimam susirašinėjimui.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame patikimų trečiųjų šalių pateiktus slapukus. Šiame skyriuje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

Šioje svetainėje naudojama Google Analytics, kuri yra vienas plačiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų žiniatinklyje, padedantis mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali sekti tokius dalykus kaip, kiek laiko praleidžiate svetainėje ir puslapius, kuriuose lankotės, kad galėtume toliau kurti patrauklų turinį.

Daugiau informacijos apie Google Analytics slapukus rasite  oficialiame Google Analytics puslapyje .

Trečiųjų šalių analizė naudojama šios svetainės naudojimui stebėti ir įvertinti, kad galėtume toliau kurti patrauklų turinį. Šie slapukai gali stebėti dalykus, pvz., kiek laiko praleidžiate svetainėje ar lankomuose puslapiuose, o tai padeda mums suprasti, kaip galėtume patobulinti svetainę už jus.

Kartkartėmis išbandome naujas funkcijas ir subtiliai keičiame svetainės pateikimo būdą. Kai vis dar testuojame naujas funkcijas, šie slapukai gali būti naudojami siekiant užtikrinti, kad būdami svetainėje gautumėte nuoseklią patirtį, kartu užtikrinant, kad suprastume, kuriuos optimizavimus mūsų vartotojai vertina labiausiai.

Kai parduodame produktus, mums svarbu suprasti statistiką apie tai, kiek mūsų svetainės lankytojų iš tikrųjų perka, todėl šie slapukai stebi tokius duomenis. Tai jums svarbu, nes tai reiškia, kad galime tiksliai numatyti verslo prognozes, kurios leistų mums stebėti reklamos ir produktų sąnaudas ir užtikrinti geriausią įmanomą kainą.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino jums dalykus ir, kaip buvo minėta anksčiau, jei nesate tikri, ar jums reikia, ar ne, paprastai saugiau palikti slapukus įjungtus, jei jie sąveikauja su viena iš mūsų svetainėje naudojamų funkcijų. Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų susisiekimo būdų.

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!