PARKETLENČIŲ MONTAVIMAS

Bonum Wood medinės grindys yra tinkamos naudoti tiek privačiose, tiek komercinėse patalpose bei gali būti montuojamos:

– ant visų paviršių (grindų, sienų, lubų);
– virš įvairių pagrindų (betono, faneros ar OSB plokščių ir kitų paviršių);
– virš šildomų grindų ir esant kitoms šildymo sistemoms;
– virtuvėse, gyvenamuosiuose, vonios ir kituose kambariuose.

Mūsų parketlentės gali būti instaliuojamos priklijuojamu, prikalamu bei plaukiojančiu būdais. Profesionalus grindų montavimas yra privalomas. Netinkamai sudėtos parketlentės gali prarasti savo ilgaamžiškumą, garantiją, o klaidų taisymas dažniausiai yra sudėtingas ir brangus.

Gavę „Bonum Wood“ medžiagas, prieš klojimą nedelsdami jas patikrinkite, ar nėra pažeistos. Jūsų atsakomybė yra nustatyti pažeidimus ir apie juos nedelsiant pranešti „Bonum Wood“. Gamintojas greičiausiai pakeis pažeistus produktus nemokamai, bet tik tuo atveju, jei apie pažeidimus pranešite prieš pradėdami kloti parketą. Laikoma, kad sumontuotas lenteles pripažino tinkamomis naudoti tiek jas klojantis specialistas, tiek jų pirkėjas. Tai yra laikoma faktu net ir tada, jei klojimo darbe pats ir nedalyvavote. Tokiu atveju bet kokios papildomos keitimo arba panaudotų pažeistų lentelių keitimo išlaidos yra laikomos ne „Bonum Wood“ atsakomybe.

Gali pasitaikyti natūralių medžio struktūros ir spalvos variacijų, taigi, negalime garantuoti, kad visos lentelės bus vienodos.

Smulkius pažeidimus, pavyzdžiui, nedidelius įbrėžimus, galima pašalinti naudojant užpildą, glaistą ar beicą. Šios procedūros yra greitos ir lengvai atliekamos, be to, Jūsų grindys atrodys puikiai.

Rekomenduojama numatyti 5–7proc. nupjautų atliekų, jei klojate įprastai, ir 12–13proc. klojant parketą kampuose. Taip išvengsite atliekų, susidarančių dėl nupjautų lentelių ir rūšių įvairovės. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šį kiekį privalote numatyti dar prieš įsigydami produktą.

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!