KODĖL BONUM WOOD?

Esame pasirengę išklausyti jūsų interjero viziją ir įgyvendinti grindų sprendimą iki smulkmenų. Naujus projektus pasitinkame smalsiai, nes kiekvieną iš jų išpildome individualiai – visame pasaulyje nerastumėte vienodų Bonum Wood grindų.

Mes atveriame laisvę jūsų idėjoms. Jei jūs galite įsivaizduoti, mes tai galime įgyvendinti. Leiskite papasakoti, kodėl savo idėją verta patikėti mums:

Individualus sprendimas

Mes negaminame standartizuotų parketlenčių ir kiekvieną grindų projektą maksimaliai pritaikome pagal interjero sprendimą nuo parketlenčių rašto iki spalvos. Visada garantuojame vieną – betarpišką bendradarbiavimą nuo idėjos iki paskutinės lentelės sudėjimo.

Atsakomybė už rezultatą

Atsisakėme tarpininkų, kad galėtume prisiimti atsakomybę už rezultatą. Bonum Wood prasideda nuo tiesioginio užsakymo. Mes patys koordinuojame projektą, gaminame parketlentes vienoje gamykloje ir sumontuojame grindis.

Aukščiausia kokybė

Precizika kiekviename projekto etape mums suteikia didžiulį pasitikėjimą savo darbu, o dvidešimties metų patirtis, ruošiant atitikmenų neturinčias parketlentes, leidžia suteikti gyvenimo trukmės garantiją Bonum Wood gaminamai produkcijai ir darbams.

Tarptautinė patirtis dirbant su išskirtiniais klientais ir projektais

Du tūkstančiai projektų dvidešimtyje valstybių. Ir dar skaičiuojame. Sukaupus šią patirtį ir teikiant aukščiausios kokybės produktus bei paslaugas, mumis šiandien pasitiki tokios kompanijos kaip Yabu Pushelberg, 2pir design, Finchatton, ÜberRaum Architects, TRIMONIS Architects. Ant mūsų grindų galite atsistoti Luvro muziejuje Prancūzijoje, Valdovų rūmuose Vilniuje ir net Harrods prekybos centre Londone.

Turite interjero viziją ir norite pasitarti su mumis? Susisiekime:

Londone: london@bonumwood.com
Vilniuje: vilnius@bonumwood.com
Maskvoje: moscow@bonumwood.com
Sankt Peterburge: stpetersburg@bonumwood.com
Monake: monaco@bonumwood.com
Kijeve: kiev@bonumwood.com
Toronte: toronto@bonumwood.com
Kaliningrade: kaliningrad@bonumwood.com

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!