BONUM WOOD DARBO SPECIFIKA

Bonum Wood prioritetas – dirbti su klientais tiesiogiai, kad preciziškai įgyvendintume interjerų vizijas. Mes specializuojamės privačių ir verslo projektų vykdyme, bendradarbiaudami su architektų studijomis, interjero dizaineriais ir nekilnojamo turto vystytojais.

Esame lankstūs gamybos procesuose ir kiekvieną sprendimą personalizuojame, todėl šiandien galime didžiuotis – Bonum Wood grindys puošia privačių namų interjerus visame pasaulyje, Luvro muziejų Prancūzijoje, Valdovų rūmus Vilniuje ir net Harrods prekybos centrą Londone.

Individualūs sprendimai

Gaminame tik pagal asmeninius užsakymus, todėl grindis galime sukurti pagal norimą formą, raštą, spalvą derinant prie pasirinkto interjero. Mes konsultuojame ir padedame pasirinkti sprendimą, kuris atitiktų tiek dizaino sprendimą, tiek patalpos funkciją.

Gamybos lankstumas

Bonum Wood gamykloje esantys modernūs įrenginiai suteikia galimybę gaminti nuo 70 iki 450 milimetrų pločio, bei iki 8 metrų (vientisos lamelės) ilgio parketlentes, o inovatyvios padengimo technologijos leidžia pasiūlyti ne tik standartines, bet ir išskirtines grindų spalvas bei raštus.

Tiesioginis rizikos valdymas

Mes tiesiogiai prisiimame atsakomybę už galutinį rezultatą, todėl gaminame, parduodame ir montuojame parketlentes tik patys. Taip užtikriname ne tik tikslesnį, bet ir produktyvesnį projektų valdymą bei įgyvendinimą.

Aukščiausia kokybė

Savo rankose turėdami visus gamybos ir įrengimo procesus, esame visiškai užtikrinti produktų ilgaamžiškumu bei suteikiamų paslaugų nepriekaištingumu. Dėl to mes taip pasitikime savo darbais, kad Bonum Wood grindims suteikiame gyvenimo trukmės garantiją.

Mūsų darbo procesas

Visada siekėme kuo glaudesnio ryšio ir bendradarbiavimo su savo klientais, todėl atsisakėme tarpininkų ir dirbame tiesiogiai:

1. Susinkame įvertinti poreikių.
2. Gaminime pavyzdžius, atsižvelgiant į kliento pageidavimus (1-2 savaites).
3. Susitinkame įvertinti pavyzdžių. Pavyzdžius atiduodame klientui, kad išbandytų projekto vietoje.
4. Išsiaiškiname galutines projekto technines charakteristikas ir pateikime pasiūlymą.
5. Gaminame parketlentes (4-8 savaites).
6. Montuojame grindis.

Pagrindiniai faktai:

– Viso projekto valdymas tiesiogiai
– Individualių sprendimų taikymas
– Atsakomybė už projekto rizikas

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!