INOVACIJOS

Tirti ir tobulinti — Bonum Wood strateginė vertybė. Mes nuolatos ieškome būdų, kaip savo produktus padaryti tvaresnius ir kokybiškesnius. Esame tokie smalsūs, jog bendradarbiaujame su regione lyderiaujančiu Kauno technologijos universitetu (KTU), atlikdami tyrimus ir bandymus su medžiu.

Noras inovuoti ir kelti sau naujus iššūkius visapusiškas – ieškome ne tik, kaip pagerinti produktų savybes, tačiau ir naujų formų, apdirbimo sprendimų. Bendradarbiavimas su architektais bei dizaineriais mums leidžia inovuoti, o rezultatai jau ne kartą pripažinti pasaulyje – 2017 m. sausį buvome įvertinti už mozaikinį parketą su žalvariu tarptautinėje DOMOTEX parodoje.

CoTanin technologija

Be natūralaus apdirbimo aliejais, medžio rūkymo ir padengimo dažais, naudojame analogų neturinčią Bonum Wood technologiją. Tai – apdirbimas specialiais reagentais, kurie parketlenčių apdirbimo metu reaguoja su medienoje esančiais natūraliais taninais. Dėl šios reakcijos išgaunama autentiška spalva, kuri varijuoja priklausomai nuo taninų kiekio.

Naudojant apdirbimą reagentais, rezultatui pasiekti reikalinga atlikti net iki 9 skirtingų operacijų. Ši technologija mums atvėrė visiškai naują spalvų paletę parketui, sumažino dėvėjimąsi, pagerino produktų eksplotacines savybes, ilgaamžiškumą. Tai įrodė ir tyrimai.

CoTanin produkcijos pranašumai

Tyrimais įrodyta, kad unikalia CoTanin technologija apdirbti produktai yra 52,21% atsparesni bendram dėvėjimuisi ir spalvos pokyčiui, lyginant su natūraliais ir produktais padengtais natūralia alyva, o atsparumas drėgmei – geresnis iki 7,4 %

Produktai su aukso ir sidabro dulkėmis

Tai – sprendimas, kuris mums padėjo išgauti išskirtinį grindų pojūtį. Priklausomai nuo apšvietimo kampo, grindys lengvai tviska auksu ar sidabru, nes yra dengiamos alyvomis su tauriųjų metalų dulkėmis. Kadangi viršutinį sluoksnį sudaro bespalvė alyva su kietuoju vašku, metalo dalelės nesidėvi, o priežiūra – tokia pati, kaip ir standartinių produktų.

Mozaikinis parketas

Siekiant sukurti autentišką grindų rašto dizainą, mes deriname skirtingas medžiagas – medį su medžiu, metalu, akmeniu, keramika. Pjaustymui naudodami lazerį, tiksliai išgauname net ir sudėtingus raštus, o rankomis dėdami mozaikas, galime kombinuoti skirtingas medžiagas viename produkte.

Apdovanojimą laimėjęs MINOA

Šį mozaikinį parketą su žalvariu gaminome pasitelkdami architektūrinių sprendimų partnerius, kurie sukūrė dizainą. Parketo gamybai prireikė ypatingų sugebėjimų apdirbti ąžuolą ir modernios lazerių technologijos išpjauti vientisą žalvario plokštelę, tačiau mūsų pastangos siekti geriausio – atsipirko. MINOA vienoje didžiausių pasaulyje specializuotoje grindų parodoje DOMOTEX 2017 gavo Innovations@DOMOTEX apdovanojimą.

Pagrindiniai faktai:

– Unikali apdirbimo technologija CoTanin
– Grindų mozaikų kūrimas
– Dengimas aukso ir sidabro dulkėmis
– DOMOTEX apdovanojimas už inovavimą

MB „Bonum Wood“ inovatyvių grindų gamyba

MB „Bonum Wood“ įgyvendina iš dalies Europos regionines plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „MB „Bonum Wood“ inovatyvių grindų gamyba“ (Nr. 03.3.1-LVPA-K-803-02-0052).

Projekto tikslas: paskatinti mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) investicijas į inovatyvios gamybos verslo pradžią bei plėtrą, sudarant sąlygas didinti darbo našumą, naujų darbo vietų kūrimą bei sudaryti prielaidas sparčiau vystytis Lietuvos regionams.

Projekto veiklos: naujų inovatyvių įrengimų įsigijimas.

 

MB „Bonum Wood“ yra inovatyvi parketo gamybos įmonė. Ženklią dalį jos apyvartos sudaro eksportas. Išsilaikyti konkurencinėje aplinkoje ir plėsti veiklą eksporto rinkose įmanoma tik plečiant gamybą ir kuriant naujus produktus. Įmonė ketina įsigyti naują modernią technologinę įrangą ir išplėsti gaminių asortimentą.

Gaminant naujus inovatyvius produktus bus naudojamasi įmonės ir partnerių MTEP veiklos rezultatais.

Įmonė įgyvendinusi projektą numato sukurti naujas kvalifikuotas darbo vietas.

Šis projektas vykdomas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondu investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-803 „Regio Invest LT+“. Projektui įgyvendinti skirtos Europos regionines plėtros fondo lėšos.

Projekto biudžetas:                       1 419 990,00 Eur;
Projekto finansavimas:                     638 995,50 Eur.

Planuojama projekto veiklų pabaiga: 2020 metai.

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!