Parketlenčių salonas Vilniuje

TARPTAUTINĖ PATIRTIS

Mes dirbame be sienų. Nors esame įsikūrę dviejuose žemynuose, Bonum Wood klientai – prestižinės architektūros įmonės, dizaino studijos ir nekilnojamojo turto vystytojai, o taip pat – architektai ir interjero dizaineriai iš viso pasaulio.

Su savo užsakovais dirbame nuo konsultavimo iki įrengimo ten, kur pageidaujama. Visa tai darome be tarpininkų, siekdami sukurti rezultatą, kuris pilnai atitiktų interjero dizaino viziją. Mūsų lankstumas leidžia vykdyti 100 % individualius įgyvendinimus, todėl kūrėjais tampate jūs.

20 metų patirtis 20 šalių

Mūsų dėmesys detalėms buvo įvertintas grįžtančiais klientais ir jų rekomendacijomis visame pasaulyje. Įvykdę jau daugiau nei du tūkstančius individualių ir verslo projektų, įgijome nepralenkiamos patirties. Jau dabar Bonum Wood projektai įgyvendinti Kanadoje, Honkonge, Kolumbijoje, daugelyje Europos šalių. Prancūzijoje mūsų grindis galite atrasti Luvro muziejuje.

Parketlenčių salonas Maskvoje

Tarptautinis pasitikėjimas

Mūsų išskirtinumas – tiesioginis bendravimas su klientais, išskirtinis dėmesys individualiems poreikiams padeda išlaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą bei pasitikėjimą. Šiuo metu gauname ir itin sudėtingų projektų, kuriam reikalingas aukštas ekspertiškumas bei precizika.

Salonai Europoje ir Amerikoje

Savo salonuose dviejuose žemynuose aptarnaujame vietinius klientus ir regiono užsakovus. Kad patirtumėte Bonum Wood ir suprastumėte mūsų požiūrį į interjerą, kviečiame atvykti į jums artimiausią. Kiekvienas iš salonų, kaip ir mūsų produktai, yra skirtingi ir vieninteliai, įrengti pagal regiono architektūrą, kultūrą ir gyvenimo būdą. Jų unikalūs dizaino sprendimai atskleidžia mūsų viziją, kaip grindys gali atskleisti jūsų namų ir biurų interjerus.

Tarptautinis apdovanojimas už saloną Maskvoje

Maskvoje klientus pasitinkame pakilia prabanga. Šis salonas mums ypatingas – jam buvo suteikta tarptautinė premija už geriausio klientų aptarnavimo centro projektą Europoje XXIX „Premios Macael“ apdovanojimuose. Užsukite pasižvalgyti ›

Pagrindiniai faktai:

– 8 salonai Londone, Maskvoje, Sankt Peterburge, Toronte, Monake, Vilniuje, Kijeve ir Kaliningrade
– 2000 įgyvendintų tarptautinių projektų
– Tarptautiniai apdovanojimai už dizainą ir inovacijas

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!