GARANTIJA MEDINĖMS GRINDIMS

Garantija suteikiama profesionaliai sumontuotoms grindims, montuojant jas pirmą kartą ir tik tiesioginiam Bonum Wood produktų pirkėjui. Pirkėjas yra atsakingas už galutinį produktų įvertinimą prieš pradedant montavimo darbus.

Pastebėjus kokybės trūkumus nedelsiant informuoti apie juos Bonum Wood atstovą, mes nemokamai pakeisime nekokybiškas parketlentes naujomis. Sumontuotoms parketlentėms, pretenzijos dėl mechaninių paviršiaus pažeidimų nepriimamos.

Bonum Wood suteikia savo produkcijai naudojamai privačiose patalpose gyvenimo trukmės garantiją, o naudojamai komercinėse patalpose – septynerių metų garantiją.

Parketlentės yra natūralus ir gyvas produktas, tai matyti spalvos ir struktūros variacijose, o spalvos atspalviai bei paviršiaus blizgesys keičiasi bręstant medžiui. Jos gali šiek tiek plėstis ar trauktis, todėl gali atsirasti maži tarpeliai tarp parketlenčių. Šie natūralūs reiškiniai nėra produkto defektas.

KAM SUTEIKIAMA GARANTIJA?

Gyvenimo trukmės garantija parketlentės konstrukcijai. Gamindami produktus, mes siekiame pačios aukščiausios produktų kokybės. Mūsų išsikelti kokybės standartai viršija rinkoje nusistovėjusius, todėl produktai yra ilgaamžiai, atsparūs aplinkos poveikiui ir dėvėjimuisi. Garantuojame, kad Bonum Wood parketlentės, neturi šių defektų: išsikreipimų, išlinkimų, susisukimų, struktūros trūkumų.

Gyvenimo trukmės garantija paviršiaus padengimui. Garantuojame, kad mūsų parketlenčių paviršius padengtas Hardwax alyva ar laku netrūkinės, nesilups, nesusisluoksniuos  ir nesidarys oro burbulai. Bonum Wood paviršiai yra atsparūs purvui, vandens išsiliejimams, dėvėjimuisi. Produktus būtina nuolatos prižiūrėti naudojant tam skirtas grindų priežiūros priemones siekiant jų ilgaamžiškumo. Bonum Wood grindų paviršius turi būti atnaujintas, siekiant atstatyti pradines grindų charakteristikas, peralavuojant arba perlakuojant, kas kelis metus. Grindų atnaujinimas priklauso nuo jų naudojimo intensyvumo.

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!