IŠSKIRTINIO DIZAINO PARKETLENTĖS

Suteikiame jums laisvę kurti, nes Bonum Wood gamykloje galime įgyvendinti subtiliausias interjero idėjas. Mums svarbu, kad jaustumėtės užtikrinti savo vizija, todėl gamybos procese daugiausia dėmesio skiriame individualiems sprendimams bei kokybei. Leiskite jums papasakoti daugiau apie Bonum Wood gamyklą ir vertybes.

Mūsų gamykloje jau 20 metų medis atgimsta parketlentėmis, kokias tik galite įsivaizduoti. Naujausios technologijos leidžia įgyvendinti jūsų svajonių sprendimus, ilgalaikė patirtis – suteikti gyvenimo trukmės garantiją.

Autentiški sprendimai

Visi Bonum Wood kuriami produktai yra unikalūs ir gaminami po vieną. Taip yra todėl, kad kiekvienas mūsų klientas turi savo viziją, kaip turėtų atrodyti interjeras, o mes tikime jūsų svajonėmis ir esame čia, kad tai įgyvendintume. Esame tam pasiruošę: gamykla aprūpinta naujausiais įrenginiais, kurie padeda išgauti tokį dizainą, kokį tik galite įsivaizduoti.

Efektyvumas

2015 metais atnaujinome visus įrenginius, kurie ne tik garantuoja aukščiausią kokybę, bet ir leidžia įgyvendinti šiuolaikiškus sprendimus. Užsakymui įvykdyti mūsų neriboja spalvos, raštai, lentelių plotis ir ilgis.

Kokybės kontrolė

Vienoje gamykloje atliekame visus medienos paruošimo procesus – nuo apžiūros iki dengimo ir pakavimo. Tai, kad galime nuosekliai prižiūrėti visus procesus, mums leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę ir pateikti rezultatą be priekaištų. Esame kritiški sau ir taip pasitikime savo darbu, kad suteikiame grindims gyvenimo trukmės garantiją.

Aukščiausi gamybos standartai

Gamybos veiklą vykdome remdamiesi Europos Sąjungos produktų gamybos ir saugumo standartais (EN 13489:2002). Tai reiškia, kad mūsų žaliavos yra iš socialiai atsakingų tiekėjų ir atsinaujinančių miškų, o produktų apdirbimui naudojamos natūralios ir sveikatai medžiagos be formaldehidų. Visa tai užtikrina, kad Bonum Wood produktai būtų saugūs ne tik aplinkai, bet ir sveikatai.

Jei norite apsilankyti mūsų gamykloje, mielai jus priimsime. Bonum Wood gamykla įsikūrusi Lietuvoje, 20 minučių kelio nuo sostinės Vilniaus.

Pagrindiniai faktai:

– Parketlentes gaminame Lietuvoje
– Produktai sertifikuoti FSC
– Saugi aplinkai gamyba
– Inovatyvūs sprendimai, pelnę apdovanojimus

Parketlenčių gamykla Parudaminyje

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!