CoTanin technologija – kas tai?

Ieškodami naujų spalvų variacijų mes nuosaikiai tobuliname savo medienos apdirbimo procesus ir naudojamas medžiagas. Vienas iš naujausių pasiekimų yra net 4 metus vystyta „CoTanin“ technologija.

Jos veikimo principas santykinai paprastas – neapdirbtos parketlentės veikiamos specialiais reagentais, kurie sąveikauja su medienoje esančiais natūraliais taninais. Tai leidžia ne tik išgauti neįprastą spalvų paletę, bet ir padidina medienos atsparumą bendram dėvėjimuisi bei spalvos pokyčiui iki 52,2 proc., o atsparumą drėgmei – iki 7,4 proc. Tą parodė tyrimai, atlikti bendradarbiaujant su Kauno technologijos universitetu (KTU).
Prabangus interjeras, medinės grindys, eglutė  Prabangus interjeras, medinės grindys, eglutė

Atsparumas dėvėjimuisi. Grindys, kad ir iš kokios medienos būtų pagamintos, kasdien dėvisi nuo žmonių srauto,  smulkių akmenukų, stovinčių ir perstumdomų baldų arba, jei bute laikomi augintiniai, nuo jų nagų. Grindų spalva išgaunama „CoTanin“ technologija įsiskverbia į medį, todėl pagerėja parketlenčių atsparumas drėgmei, o nedideli paviršiaus įbrėžimai dažniausiai lieka nematomi. Spalvai „užkonservuoti“ parketlentės dengiamos keliais sluoksniais OSMO alyvos su kietuoju vašku.

Natūrali išvaizda. Taninai medyje pasiskirstę netolygiai, todėl toje pačioje lentelėje spalva ir raštas varijuoja priklausomai nuo jų kiekio. Nelygus, reljefinis paviršius, autentiškas raštas bei spalva byloja apie medžio istoriją, išryškina kiekvienos lentos originalumą, suteikia bendram plotui unikalią išvaizdą.

Skaitykite daugiau:   DELFI: Kas bendro tarp medinių grindų ir viskio?

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!