Produkto inovacija: Eukalipto parketlentės apdirbtos CoTanin technologija

Eukaliptas yra vienas aukščiausių ir greičiausiai augančių medžių pasaulyje. Registruojama virš 700 jo rūšių, iš kurių didžioji dauguma auga Australijos žemyne. Eukaliptas plačiai naudojamas pramonėje dėl dažnai aukštos lapijos, tolygios kamieno struktūros, bei santykinai kietos medienos, kuri pagal Janka kietumo skalę varijuoja priklausomai nuo rūšies nuo 1125 lbf iki 2040 lbf (pavyzdžiui Europinio ąžuolo kietumas yra vertinamas 1360 lbf).

Eukalipto girndys, eukalipto parketlentės, eukaliptas interjere
MURRAY (BW-196)

Bendradarbiaudami su architektų studija siekėme pagaminti unikalaus dizaino parketlentes jų vystomam privataus namo projektui. Eukaliptas buvo pasirinktas dėl simetriško rašto, bei galimybės išnaudoti medienoje esančius taninus norimai spalvai ir natūralumo efektui išgauti.

Šios prabangios eukalipto parketlentės yra pagamintos iš „Select“ klasės medienos (itin mažo šakotumo), kurios yra lengvai šukuotos, o autentiška spalva išgauta CoTanin technologijos būdu. Lentų padengimui naudojome du sluoksnius bespalvės natūralios alyvos su kietojo vaško dalelėmis.

Žiūrėti produktus

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!