egultės rašto grindys interjere, medinės eglutės grindys, balintos parketlentės

36. Butas istoriniame Mejerių name

Prancūziškos eglutės grindys: „Classic“ šakotumo klasės rūkintos Europinio ąžuolo parketlentės, šlifuotos, padengtos natūralia alyva su kietuoju vašku. Produktas: SOHO (BW-055).
Projekto autoriai: Viktorija Emde ir Povilas Kulda iš „Viktorija Design“ interjero dizaino studijos.
Nuotraukų autorius: Leonas Garbačauskas

Projekto autoriai sukūrė tamsaus kolorito 72 kv. m. buto interjerą istoriniame Vilniaus senamiesčio name. Pasak Viktorijos Edmės, šis projektas buvo neeilinė užduotis, nes siekta, kad buto interjere atspindėtų jo istorija, tuo pačiu būtų modernus, patogus gyventi, bei harmoningai susilietų su supančia aplinka.

Pagrindiniai interjero akcentai – grubūs autentiški balkiai, masyvios tamsios virtuvės ir darbo zonos konstrukcijos kontrastuoja su elegantiškais akcentais, smulkiomis baldų ir šviestuvų detalėmis, dūminiu šviestuvų stiklu, šilku spindinčiomis medžiagomis. Interjere taip pat išsaugotos ir atkurtos autentiškos erdvės, senieji interjero elementai, tokie kaip sienos, durų arkos, balkiai, sienų tapybos fragmentai. Šiam interjerui pasirinktos rankų darbo rūkinto ąžuolo grindys atkartojančios istorinių balkių spalvą lubose ir laiptuose.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!