Lofto stiliaus butas

41. Lofto stiliaus butas su ąžuolinėmis eglutės rašto bei tiko grindimis

Eglutės rašto parketlentės: Ąžuolinės, lengvai rūkintos, šukuotos, padengtos alyva su kietuoju vašku. Produktas: UTARA (BW-139).
Vonios kambario lentos: Natūralus plantacinis tikas, šlifuotas, padengtas natūralia alyva su kietuoju vašku. Produktas: PLANTACINIS TIKAS(TB-06).

Interjeras: Gabija Pažarskytė, „DIZAINO VIRTUVĖ„. Fotografijos: Kernius Pauliukonis.

Šis lofto stiliaus buto interjeras yra ikvėptas supančios senamiesčio architektūros. Viena iš pagrindinių interjero dizainerės užduočių ir iššūkių buvo sukurti erdvumo pojūtį, kuris pasiektas sujungiant virtuvę su gyvenamuoju kambariu, įrengiant langus per visą sienos aukštį, šviesiomis ir pastelinėmis paviršių spalvomis, bei veidrodžiais. Bute taip pat derintos skirtingos medžiagos: betonas su medžiu, stiklas su metalu, modernūs baldai su retro stiliaus. Norėta, kad šis medžiagų ir stilių derinys suteiktų butui išskirtinio modernaus, tačiau ir jau kažkur matyto, nostalgiško, šarmo.

Šiame 92 kv.m bute BONUM WOOD pagamino ir sumontavo lengvai rūkintas, „Rustic” šakotumo klasės, ąžuolines 90 lapsnių eglutės rašto parketlentes. Vonios kambarye sumontavome drėgmei atsparias plantacinio tiko lentas.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!