Select, rūkinto ąžuolo parketlentės

35. Namas ir SPA šalia pušyno

Parketlentės: Giliai rūkintos Europinis ąžuolo parketlentės, šukuotos, padengtos alyva su kietuoju vašku. Produktas: BARKER (BW-141) (Modifikuotas).

Sienų panelės sumontuotos „blokų“ raštu: Sepcialiu būdu apdirbtos Europinio ąžuolo parketlentės, šukuotos, padengtos alyva su kietuoju vašku. Produktas: pagaminta pagal užsakymą.

Dvelkiantis solidžia prabanga šis dviejų aukštų 300 m2 namas bei 100 m2 Spa vila yra įsikūrę privačioje bendrijoje bei ribojasi su pušynu. Netikėta tai, kad šis atokus kampelis yra vos 10 minučių nuo Vilniaus senamiesčio!

Architektė siekė sukurti funkcionalius bei modernaus dizaino namus juose gyvensiančiai šeimai. Name numatyta tiek individuali erdvė kiekvienam nariui, tiek bendra, skirta visai šeimai ir svečiams. Įrenginėjant Spa vilą siekta, kad ji susilietų su šalimais esančia gamta, todėl interjere akcentuojami medžio elementai, rusvi atspalviai, aukšti langai, o erdvė dekoruojama gyva augmenija.

Architektė kreipėsi į mus ieškodama specifinio medinių grindų atspalvio jos kuruojamam projektui, kurio neturėjo ir nepasiūlė kiti. Siekiant pagaminti norimos spalvos produktą diskusijoje nuspręsta modifikuoti mūsų giliai rūkintą produktą BARKER pašviesinant pasirinktos spalvos natūralia alyva su kietuoju vašku. Mes taip pat šį produktą pagaminome pageidauto pločio lentutėmis ir ąžuolo šakotumu.

Šiame name „Bonum Wood“ taip pat pagamino ir sumontavo išskirtinio dizaino modulines sienų paneles. Kartu su pasirinktu apšvietimu, ąžuolo panelės suteikia kambariui nepaprasto žavesio.

Nuotraukose matyti nuostabus darbo rezultatas: spalvų, formų ir medžiagų simfonija.

Išskirtinio dizaino medinės grindys ir mozaikinis parketas sumontuotas „blokais” ant sienos.

Spa vilos akcentas – medinės 3D sienų panelės.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!