Balinto ąžuolo parketlentės interjere

33. Prabangus namas Londone

Parketlentės, prancūziškos eglutės grindys ir laiptų pakopos: „Select” klasės Europinio ąžuolo parketlentės, natūralios spalvos su baltomis poromis, šukuotos, padengtos alyva su kietuoju vašku. Produktas: SILVA (BW-009)

Šis namas yra įsikūręs prabangiame Hampstead rajone (NW3), Londone, Jungtinėje Karalystėje. Ši vietovė priklauso garsiajame Londono Camdeno miesteliui.  Ji yra įžymi dėl menų, literatų ir kitų intelektualiųjų judėjimų bei, žinoma, dėl didžiulio Hampstead Heath parko. Šiame rajone nekilnojamojo turto kainos yra pačios didžiausios Londone. Taip pat Hampsteado gyvenvietėje yra pati didžiausia milijonierių koncentracija visoje šalyje.

Architektai siekdami sukurti jaukų namo interjerą norėjo, kad grindys būtų kiek šiltesnio tono negu kiti interjero paviršiai (sienos, grindys). Pasirinktas produktas šiam projektui buvo SILVA, natūralios ąžuolo spalvos parketlentės su baltomos poromis. Jos šiame name sumontuotos trimis skirtingais būdais: pirma, iki keturių metrų ilgio ir 30 centimetrų pločio parketlentėmis, specialiu 53 laipsnių kampo eglutės raštu bei laiptų pakopose.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

SUŽINOKITE KAINĄ SAVO PROJEKTUI!